+48 666 705 990 biuro@statystyczni.com

Kompleksowe analizy statystyczne
w nauce i biznesie.

Statystyczni.com to zespół osób, których pasją jest analiza danych. Z wykształcenia jesteśmy statystykami i matematykami. Naszym celem jest dostarczenie najlepszych rozwiązań statystycznych, metodologicznych oraz praktycznych w nauce, biznesie oraz medycynie.

Wykonujemy kompleksowe analizy statystyczne dla studentów, doktorantów, pracowników naukowych oraz firm, które potrzebują wsparcia w zakresie analiz statystycznych.

Oferujemy pomoc przy opracowywaniu wyników badań i kwestionariuszy ankietowych do prac licencjackich, inżynierskich, magisterskich i doktorskich. Współpracujemy także ze środowiskiem naukowym. Oferujemy opracowania i pomoc merytoryczną przy wykonywaniu analiz do artykułów naukowych.

Popularyzujemy nauki ścisłe, a w szczególności ekonometrię, statystykę i data mining. Dzięki wiedzy naszych pracowników uczestniczymy w przekazywaniu wiedzy i informacji do świata biznesu ze świata nauki, popularyzując praktyczne rozwiązania analityczne w środowisku studenckim oraz naukowym.

Statystyka matematyczna to nieodłączny element każdego badania z dziedzin życia i biznesu, dlatego wspieramy pracowników naukowych, doktorantów, studentów oraz przedsiębiorców działających w różnych branżach. Używamy prostego języka, aby przekazana wiedza merytoryczna była czytelna nie tylko dla doświadczonych statystyków, ale także dla wszystkich osób, które chciałby wykorzystać analizy statystyczne w badaniach naukowych lub komercyjnych.

MASZ PYTANIA ?

ZADZWOŃ: +48 666 705 990